Sertifikalı Şirketlerle İlgili SSS

"Ekibimizin bilgi sahibi olduğunu gösteren rozetleri almak istedik, ekiplerimizin planlama ve satın alma konusunda mükemmel bir şekilde eğitildiğine dair en son sertifikaları takip etmeye karar verdik. Sertifika almasını sağlamak ve söz konusu sertifikalara sahip bir ajans olarak adlandırılmak bizim için çok önemliydi."

Sertifikalı Şirket nedir?

Sertifikalı Şirketler, Meta tarafından, Meta teknolojilerinde kanıtlanmış uzmanlığa sahip olduğu ve dijital kampanya yönetimi yaptığı bilinen şirketlerdir. Sertifika almak şirketinizin farkını ortaya koymanıza, çalışanlarınızın uzmanlıklarını doğrulamanıza ve kuruluşunuzun yeni işler elde etmesine yardımcı olabilir. Bu, Meta Sertifikası'nın en yüksek düzeyidir.

Başarıya götüren iş ortaklığı

  Google Partners, diğer marka veya işletmeler adına Google Ads hesapları yöneten reklam ajansları ve üçüncü taraflar için tasarlanmıştır. Google Partners programına kaydolduğunuzda Eğitim ve Analizler, Erişim ve Destek, Tanınırlık ve Ödüller gibi alanlarda birçok avantaj elde edebilirsiniz.
google-partner

Yandex'te reklam gösterin

Yandex partner tıpkı google adsense gibi, bir uygulama(google play ya da apple store) ya da bir web sitesine sahip kullanıcıların, sitelerinde reklam gösterimi yaparak gelir modeli oluşturmasını sağlayan bir sistemdir.
yandex-partner