Mesace Global Medya

Web Sitesi Tasarımı

"Dijital Dünyada Sanat: 

Web Tasarım Uzmanlığı"

Mesace Global Medya

Sosyal Medya Yönetimi

"İnternetin Gücünü Kullanın: 

Bizimle Başlayın"

Mesace Global Medya

SEO Danışmanlığı

"Arama Motoru Optimizasyonu"

Mesace Global Medya

Hizmetlerimiz

Size en uygun hizmeti seçip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya

Lütfen Size Özel Kısa Süreli kampanyalarımızı İnceleyin.

0 gün 00 Saat 00 Dakika 00 Saniye

Mesace Global Medya

Mesace Global Medya

SEO Nedir?

SEO, "Search Engine Optimization" kelimelerinin kısaltmasıdır ve Türkçe'de "Arama Motoru Optimizasyonu" olarak adlandırılır. SEO, bir web sitesinin veya çevrimiçi içeriğin, arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilir ve daha yüksek sıralamalarda görünür olmasını sağlamak için kullanılan bir dizi teknik, strateji ve pratikler bütünüdür.

  • *İlk adım, hedef kitlenizin arama yaparken kullandığı anahtar kelimeleri belirlemektir. Bu anahtar kelimeleri, içerik oluştururken ve web sitenizi optimize ederken kullanırsınız.
  • *Web sitenizdeki içerikleri, belirlenen anahtar kelimelerle uyumlu hale getirmek önemlidir. Bu içerik, blog yazıları, ürün açıklamaları, makaleler veya diğer metinler olabilir.
  • *Web sitesinin teknik altyapısını optimize etmek, sayfa hızını artırmak, mobil uyumluluğu sağlamak ve arama motorları tarafından daha kolay taranmasını sağlamak gibi teknik faktörleri içerir.
  • devamını oku...

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarının düzenlenmesi, takip edilmesi ve işletme iş modeline uygun şekilde organize edilmesine sosyal medya yönetimi denir. Sosyal medya platformlarının profesyonel bir görünüme kavuşması için, sosyal medya uzmanları tarafından yönetilmesi gerekmektedir. 

Sosyal medya kanalları üzerinden müşteri ilişkileri ve etkileşimleri yönetilerek, sosyal medya hesaplarının daha etkin kullanılması sağlanmaktadır. Özellikle ürün görselleri içeren tanıtım ve reklamlarda sosyal medyanın doğru bir şekilde kullanılması işletmeler açısından büyük önem arz etmektedir. 

Perakende satış markası Oberlo’nun sosyal medya pazarlaması konusunda yaptığı araştırmalarla da desteklediği üzere sosyal medyadaki işletmelerin temel çalışma mantığı, hedef kitle için gerçekçi bir fayda sağlayan kaliteli içerikler oluşturmaktır. 

  • devamını oku...

Mesace Global Medya

Blog